Půjčka Provident

POŽÁDAT O PŮJČKU

Časté dotazy

Jaká výše půjčky je možná?

Půjčit si můžete částky ve výši od 3 000 do 170 000 Kč .

Jakým způsobem lze sjednat půjčku?

Půjčku si nejsnadněji zařídíte pomocí online formuláře, který je připraven k odeslání ihned po vyplnění. Stačí si na internetových stránkách najít příslušný formulář, vyplnit ho osobními údaji a informací o výši potřebné částky. Následně odkliknete a po tomto odeslání můžete v brzké době čekat na reakci. Dozvíte se předběžné rozhodnutí o schválení či zamítnutí půjčky. Pak přijde na řadu domluva osobní schůzky s obchodním zástupcem, se kterým dořešíte smlouvu a předání peněz.

Potřebuji mít stálý příjem?

Ano, je potřeba dokládat potvrzení o vašem stálém příjmu. Váš doložený příjem musí být v dostatečné výši, abyste mohli pokrýt dohodnuté splátky (jejich výši si můžete předem spočítat díky online kalkulačce). Provident nenahlíží do registrů dlužníků a posuzuje každou žádost o půjčku zvlášť. Pomocí tohoto individuálního přístupu můžete získat půjčku například v nižší sumě, než jste chtěli, pokud nesplníte podmínky pro získání původně plánované výši půjčky.

Jak je to s ručiteli?

K půjčce od Providentu se nevyžadují žádné ručitelské závazky. Nemusíte shánět žádné zájemce o ručení na vaší půjčce, protože se poskytuje zcela bez ručitelů. Půjčka je navíc i bezúčelová, tak jako další z této nabídky.

Na co si mohu půjčit peníze?

Peníze z půjčky využijte podle svého – nedokládá se žádný účel, protože se jedná o bezúčelovou půjčku.

Kdo může podat žádost o půjčku u Providentu?

Půjčka je dostupná plnoletým občanům České republiky, kteří mají trvalý pobyt na jejím území. Žadatelé musí doložit pravidelný příjem, což je podmínkou ke kladnému vyřízení žádosti.

Jaké doklady jsou potřeba k vyřízení půjčky?

K posouzení a vyřízení půjčky potřebujete dodat několik dokladů. Především se jedná o váš průkaz totožnosti. Dále budete potřebovat potvrzení o trvalém bydlišti. Rovněž se připravte na to, že se požaduje doložení potvrzení o pobírání pravidelného měsíčního příjmu. V některých případech je potřeba si obstarat potvrzení o sociálním pojištění.

Kdy získám půjčené peníze?

U půjčky hotovostní se vyplácejí peníze na ruku už do 24 hodin. Bezhotovostní půjčka má lhůtu do třinácti dní – v této době budou peníze převedeny na váš účet v bance.

Kolik budu splácet na půjčku od Providentu?

Půjčky se zajišťují přiměřenými splátkami. Snadno si můžete zjistit jejich výši díky online kalkulačce. Je však nutné si uvědomit, že splácení bude probíhat v týdenních termínech. Celková doba splácení je možná na dobu 4 do 48 měsíců.

Již při podpisu smlouvy budete vědět přesnou splácenou částku. Půjčka není spojena s žádnými dalšími skrytými poplatky nebo poplatky za vedení účtu. Dohodnutá částka se nezmění až do konce splácení – to vše platí při řádném placení. Splácení půjčky začíná podle vybraného druhu půjčky.

Co je to RPSN? ČTĚTE ZDE!

RPSN (roční procentní sazba nákladů) označuje úhrn poplatků a jiných nákladů, které se celkem platí nebankovní společnosti. Jde o dobu při řádném splácení v dohodnutých termínech. Náklady představují částku kromě jistiny. Pomocí RPSN se vyjadřuje procentní podíl z dlužné částky, který splatil klient v době jednoho roku. Úrokové sazby nezahrnují poplatky – RPSN je obsahuje.