Půjčka Provident

POŽÁDAT O PŮJČKU

Časté dotazy

Jaká výše půjčky je možná?

Půjčit si můžete částky ve výši od čtyř až do 80 000 Kč.

Jakým způsobem lze sjednat půjčku?

Půjčku si nejsnadněji zařídíte pomocí online formuláře, který je připraven k odeslání ihned po vyplnění. Stačí si na internetových stránkách najít příslušný formulář, vyplnit ho osobními údaji a informací o výši potřebné částky. Následně odkliknete a po tomto odeslání můžete v brzké době čekat na reakci. Dozvíte se předběžné rozhodnutí o schválení či zamítnutí půjčky. Pak přijde na řadu domluva osobní schůzky s obchodním zástupcem, se kterým dořešíte smlouvu a předání peněz.

Potřebuji mít stálý příjem?

Ano, je potřeba dokládat potvrzení o vašem stálém příjmu. Váš doložený příjem musí být v dostatečné výši, abyste mohli pokrýt dohodnuté splátky (jejich výši si můžete předem spočítat díky online kalkulačce). Provident nenahlíží do registrů dlužníků a posuzuje každou žádost o půjčku zvlášť. Pomocí tohoto individuálního přístupu můžete získat půjčku například v nižší sumě, než jste chtěli, pokud nesplníte podmínky pro získání původně plánované výši půjčky.

Jak je to s ručiteli?

K půjčce od Providentu se nevyžadují žádné ručitelské závazky. Nemusíte shánět žádné zájemce o ručení na vaší půjčce, protože se poskytuje zcela bez ručitelů. Půjčka je navíc i bezúčelová, tak jako další z této nabídky.

Na co si mohu půjčit peníze?

Peníze z půjčky využijte podle svého – nedokládá se žádný účel, protože se jedná o bezúčelovou půjčku.

Kdo může podat žádost o půjčku u Providentu?

Půjčka je dostupná plnoletým občanům České republiky, kteří mají trvalý pobyt na jejím území. Žadatelé musí doložit pravidelný příjem, což je podmínkou ke kladnému vyřízení žádosti.

Jaké doklady jsou potřeba k vyřízení půjčky?

K posouzení a vyřízení půjčky potřebujete dodat několik dokladů. Především se jedná o váš průkaz totožnosti. Dále budete potřebovat potvrzení o trvalém bydlišti. Rovněž se připravte na to, že se požaduje doložení potvrzení o pobírání pravidelného měsíčního příjmu. V některých případech je potřeba si obstarat potvrzení o sociálním pojištění.

Kdy získám půjčené peníze?

U půjčky hotovostní se vyplácejí peníze na ruku už do 24 hodin. Bezhotovostní půjčka má lhůtu do třinácti dní – v této době budou peníze převedeny na váš účet v bance.

Kolik budu splácet na půjčku od Providentu?

Půjčky se zajišťují přiměřenými splátkami. Snadno si můžete zjistit jejich výši díky online kalkulačce. Je však nutné si uvědomit, že splácení bude probíhat v týdenních termínech. Celková doba splácení je možná na dobu 45, 60 a 100 týdnů. Již při podpisu smlouvy budete vědět přesnou splácenou částku. Půjčka není spojena s žádnými dalšími skrytými poplatky nebo poplatky za vedení účtu. Dohodnutá částka se nezmění až do konce splácení – to vše platí při řádném placení. Splácení půjčky začíná podle vybraného druhu půjčky.

Co je to RPSN? ČTĚTE ZDE!

RPSN (roční procentní sazba nákladů) označuje úhrn poplatků a jiných nákladů, které se celkem platí nebankovní společnosti. Jde o dobu při řádném splácení v dohodnutých termínech. Náklady představují částku kromě jistiny. Pomocí RPSN se vyjadřuje procentní podíl z dlužné částky, který splatil klient v době jednoho roku. Úrokové sazby nezahrnují poplatky – RPSN je obsahuje.