Půjčka Provident

POŽÁDAT O PŮJČKU

O nebankovní půjčce

Výhody nebankovní půjčky Provident

Nebankovní půjčka Provident patří mezi nejžádanější půjčky v naší republice. Za dobu své existence vyřídila společnost Provident okolo jednoho miliónu žádostí. Výhodnost půjčky Provident tkví hlavně v předem dané částce, kterou budete vracet. Budete znát týdenní splátky, které se nenavýší o žádné další poplatky.

Provident nabízí půjčky přes internet!

Online způsob vyřizování různých finančních produktů je stále více žádanější, proto nemůže chybět možnost si uzavřít půjčku u Providentu online. Díky vyplnění a poslání online formuláře se celý proces posuzování a poskytnutí peněz značně urychlí. Konkrétně se veškeré vyřízení koná už do 48 hodin – i s vyplacením peněz u hotovostních půjček. Bezhotovostní půjčka má termín vyplacení o něco delší – až do 13 dní. Sami můžete posoudit v online kalkulačce, zda pro vás bude týdenní splátka vyhovující svou výší. K půjčce nebudete potřebovat ručitele ani jiné zajišťování.

Překvapil vás nečekaný finanční problém? Zachrání vás Provident půjčka!

Poslední dobou vás osud krutě zkouší a máte jedno nečekané vydání za druhým? Jestliže si už nevíte rady, můžete vyzkoušet půjčky Provident. Půjčku je možné realizovat až do částky 80 000 Kč a můžete ji využít na cokoliv potřebujete. Splácení je možné uskutečňovat na dobu 45, 60 a 100 týdnů. Minimální částka k půjčení je stanovena na 4000 Kč. K žádosti nebudete potřebovat ručitele a nemusíte se bát žádných extra poplatků.