Půjčka Provident

POŽÁDAT O PŮJČKU

Informace o půjčce

Při hledání spolehlivé banky nebo nebankovní společnosti je vždy nutné posuzovat služby z hlediska kvality a také doby fungování instituce. Je jasné, že déle trvající firma dává jistou záruku, že se nejedná o podvod. Provident už v naší republice funguje od konce 20. století a ve světě je existence společnosti ještě daleko dlouhodobější. Během této doby si půjčku od Providentu vyzkoušelo mnoho klientů. Půjčky se poskytují plnoletým fyzickým osobám, které mohou mít záznam v registru dlužníků a zároveň musí doložit pobírání pravidelného měsíčního příjmu. Na základě výše příjmu se určí, kolik si může žadatel maximálně půjčit. Výše půjčky se sjedná tak, aby nebyl problém se splácením v dalším období. Žádost o půjčku lze podat online, poté za vámi osobně zajde obchodní zástupce.

Nebankovní půjčka Provident a její výhody

Půjčka na cokoliv

Půjčku od Providentu získáte bez udávání účelu půjčky. Klidně si tedy původní záměr půjčky můžete rozmyslet a nikomu to nebude vadit. Půjčka je určena na cokoliv a vy máte zcela ve své režii, jak peníze využijete. Smlouva nebude obsahovat žádný údaj o účelu půjčky.

Půjčka bez ručitele

Nebankovní půjčka od společnosti Provident nabízí možnost půjčení peněz od 3 000 až do částky 170.000 Kč. Kdo si někdy půjčoval peníze, moc dobře ví, jakým problémem může být sehnání vyhovujících ručitelů. S Providentem vám ubude jedna velká starost – ručitelé se nevyžadují a nepotřebuje se ani jiné zajištění.

Rychlá půjčka z domova!

Ano, budete ve velké výhodě, pokud máte doma internetové připojení a rozhodnete si půjčit nějaký obnos od Providentu. Vyřízení půjčky začne velice jednoduše – vyplněním online formuláře, kam doplníte některé osobní údaje a představu o výši půjčky. Následně budete kontaktováni a získáte také předběžné rozhodnutí o poskytnutí nebo zamítnutí půjčky. Brzy vás navštíví obchodní zástupce, podepíšete smlouvu a získáte peníze. Hotovostní výplata peněz je možná ihned na ruku, bezhotovostní převodem na účet do 13ti dnů. Půjčky se vyřizují rovněž o víkendu.

Půjčka od Providentu je výhodná, protože:

  • ji můžete splácet 4 -48 měsíců,
  • nevyžadují se ručitele,
  • není potřeba uvádět účel půjčky – využít se dá na cokoliv,
  • peníze získáte v hotovosti nebo převodem váš bankovní účet,
  • předem víte, kolik celkem zaplatíte – stanovené splátky se nemění.
Požadavky na zájemce o půjčku

Zájemci o zažádání o půjčku musí mít pravidelný příjem, který budou dokládat poskytovateli. Půjčka je určena pro občany ČR s věkem nad 18 let a s trvalým pobytem na území České republiky.

Co potřebujete pro sjednání půjčky?
  • Provident disponuje sítí kolem tří tisíc obchodních zástupců po celé České republice – sjednání půjčky je velice snadné a rychlé.
  • Půjčku získáte snadno – stačí vyplnit online formulář požadovanými údaji a kliknutím ho odeslat. Brzy získáte výsledek předběžného rozhodnutí.
  • K vyřízení žádosti o půjčku si připravte váš průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti. Také budete potřebovat potvrzení o pobírání pravidelného měsíčního příjmu. Někdy je vyžadováno i potvrzení o sociálním pojištění.
  • Zkontaktuje vás obchodní zástupce a individuálně dohodne půjčení peněz. Půjčka je dostupná i pro žadatele se záznamy v registrech dlužníků.
  • Zvolíte vybranou splátku s ohledem na dobu splácení. Peníze budou vyplaceny bezhotovostně do 13ti dní. Posléze budou probíhat splátky v týdenních intervalech.