Půjčka Provident

POŽÁDAT O PŮJČKU

Informace o půjčce

Při hledání spolehlivé banky nebo nebankovní společnosti je vždy nutné posuzovat služby z hlediska kvality a také doby fungování instituce. Je jasné, že déle trvající firma dává jistou záruku, že se nejedná o podvod. Provident už v naší republice funguje od konce 20. století a ve světě je existence společnosti ještě daleko dlouhodobější. Během této doby si půjčku od Providentu vyzkoušelo mnoho klientů. Půjčky se poskytují plnoletým fyzickým osobám, které mohou mít záznam v registru dlužníků a zároveň musí doložit pobírání pravidelného měsíčního příjmu. Na základě výše příjmu se určí, kolik si může žadatel maximálně půjčit. Výše půjčky se sjedná tak, aby nebyl problém se splácením v dalším období. Žádost o půjčku lze podat online, poté za vámi osobně zajde obchodní zástupce.

Nebankovní půjčka Provident a její výhody

Půjčka na cokoliv

Půjčku od Providentu získáte bez udávání účelu půjčky. Klidně si tedy původní záměr půjčky můžete rozmyslet a nikomu to nebude vadit. Půjčka je určena na cokoliv a vy máte zcela ve své režii, jak peníze využijete. Smlouva nebude obsahovat žádný údaj o účelu půjčky.

Půjčka bez ručitele

Nebankovní půjčka od společnosti Provident nabízí možnost půjčení peněz až do částky 80 000 Kč bez ručitelů. Kdo si někdy půjčoval peníze, moc dobře ví, jakým problémem může být sehnání vyhovujících ručitelů. S Providentem vám ubude jedna velká starost – ručitelé se nevyžadují a nepotřebuje se ani jiné zajištění.

Rychlá půjčka z domova!

Ano, budete ve velké výhodě, pokud máte doma internetové připojení a rozhodnete si půjčit nějaký obnos od Providentu. Vyřízení půjčky začne velice jednoduše – vyplněním online formuláře, kam doplníte některé osobní údaje a představu o výši půjčky. Následně budete kontaktováni a získáte také předběžné rozhodnutí o poskytnutí nebo zamítnutí půjčky. Brzy vás navštíví obchodní zástupce, podepíšete smlouvu a získáte peníze. Hotovostní výplata peněz je možná ihned na ruku, bezhotovostní převodem na účet do 13ti dnů. Půjčky se vyřizují rovněž o víkendu.

Půjčka od Providentu je výhodná, protože:

 • ji můžete splácet 45, 60 a 100 týdnů,
 • nevyžadují se ručitele,
 • není potřeba uvádět účel půjčky – využít se dá na cokoliv,
 • peníze získáte převodem váš bankovní účet už do 13ti dní,
 • nenahlíží se do registru dlužníků,
 • předem víte, kolik celkem zaplatíte – stanovené splátky se nemění.
Požadavky na zájemce o půjčku

Zájemci o zažádání o půjčku musí mít pravidelný příjem, který budou dokládat poskytovateli. Půjčka je určena pro občany ČR s věkem nad 18 let a s trvalým pobytem na území České republiky.

Co potřebujete pro sjednání půjčky?
 • 1Provident disponuje sítí kolem tří tisíc obchodních zástupců po celé České republice – sjednání půjčky je velice snadné a rychlé.
 • 2Půjčku získáte snadno – stačí vyplnit online formulář požadovanými údaji a kliknutím ho odeslat. Brzy získáte výsledek předběžného rozhodnutí.
 • 3K vyřízení žádosti o půjčku si připravte váš průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti. Také budete potřebovat potvrzení o pobírání pravidelného měsíčního příjmu. Někdy je vyžadováno i potvrzení o sociálním pojištění.
 • 4Zkontaktuje vás obchodní zástupce a individuálně dohodne půjčení peněz. Půjčka je dostupná i pro žadatele se záznamy v registrech dlužníků.
 • 5Zvolíte vybranou splátku s ohledem na dobu splácení. Peníze budou vyplaceny bezhotovostně do 13ti dní. Posléze budou probíhat splátky v týdenních intervalech.