POŽÁDAT O PŮJČKU

Nejen pro lidi v produktivním věku, ale také půjčka pro důchodce

To, že už máte pár křížků na krku, přeci neznamená, že máte celý život za sebou a že už nemáte žádné sny. Půjčka pro důchodce od společnosti AsisTeam s.r.o. vás vyvede z omylu, že již patříte do starého železa. Půjčky online nejsou žádnou novinkou a tak ani vy nemusíte nikam chodit, a peníze budete mít přesto k dispozici. Ihned na účet, to je heslo, kterým se nebankovní instituce AsisTeam s.r.o. řídí. Zažádejte si o expresní vyřízení úvěru a na své peníze se můžete těšit již v řádu dní, a nikoliv týdnů, jak je běžné u jiných institucí.

Vybavení bytu, rekonstrukce či pořízení si chaty či chalupy na léto. To vše si můžete splnit a ještě více. Nízký úrok, který začíná na 10.99% p. a. a dlouhé době splatnosti si můžete finanční zátěž rovnoměrně rozložit tak, abyste neměli žádné problémy se splácením. Absence vstupních poplatků a mnoho dalších výhod zase zaručí, že nezaplatíte více, než je skutečně nutné.

Široké portfolio nabízených finančních produktů pokryje veškeré vaše potřeby. Krátkodobé půjčky se splatností do dvou let vám pomohou vyřešit složitou peněžní situaci, která čas od času postihne každého z nás. Chcete si pořídit vysněnou dovolenou, ale zrovna nemáte, z čeho byste ji zaplatili? I to může vyřešit tento druh půjčky, tedy bezúčelový úvěr.

AsisTeam s.r.o. vám nabídne půjčky v rozsahu 100 000,- Kč až 3 000 000,- Kč. Jedná se o přímého poskytovatele úvěrů, takže budete jednat přímo s lidmi, kteří nesou zodpovědnost, ne s žádnými prostředníky, kteří často ani netuší, jaké služby prodávají. Podívejte se na přehledný web společnosti, využijte jejich facebookových stránek a zjistěte si, co všechno pro vás tato společnost může udělat. Velké množství kladných ohlasů od spokojených klientů je tím správným indikátorem, že jste si vybrali dobře.

Puurchantal / Pixabay